Max Papart L´Oiseau, färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): L´Oiseau, signerad Max Papart, 100/120, färglitografi, 55x75 cm

133431

2012-05-08