Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WALLIN, Ellis (1888-1972): "Sommardag i Grundsund", signerad och daterad -35, olja på duk, 70x140 cm, fransk utställningsetikett
133459
2012-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här