Ellis Wallin oljemålning Grundsund

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WALLIN, Ellis (1888-1972): "Sommardag i Grundsund", signerad och daterad -35, olja på duk, 70x140 cm, fransk utställningsetikett

133459

2012-05-08