Brevpress porfyr

Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BREVPRESS, porfyr, förgylld brons, i form av en liggande sfinx, höjd 13, 20,5x8,5 cm

Plattan med nagg.

133463

2012-05-09