Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
STOLAR, 6+4, 1700-tal, senbarock, svartmålade, varav en 1800-tal
Udda klädsel, färgbortfall, skador, renoverade
133499
2012-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här