Stolar 1700-tal

Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

STOLAR, 6+4, 1700-tal, senbarock, svartmålade, varav en 1800-tal

Udda klädsel, färgbortfall, skador, renoverade

133499

2012-05-11