Martin Säflund oljemålning

Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄFLUND, Martin (1894-1976): Uppsalaslätten, signerad M Säflund, olja på pannå, 35x50 cm

133519

2012-05-10