Nils Hansson oljemålning

Nils Hansson oljemålning
Nils Hansson oljemålning
Nils Hansson oljemålning
Nils Hansson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HANSSON, Nils (1900-1996): Stilleben, olja på pannå, signerad och daterad -50, 53x65 cm

Zustandsbeschreibung

133536

2012-05-09