Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HANSSON, Nils (1900-1996): Stilleben, olja på pannå, signerad och daterad -50, 53x65 cm
Zustandsbeschreibung
133536
2012-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner