Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJERSHAGEN, A Lotta (samtida): "Rött universum", signerad och daterad a tergo 1986, olja på duk, 60x106 cm
Skrapmärken
133546
2012-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här