Lotta A Bjershagen oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJERSHAGEN, A Lotta (samtida): "Rött universum", signerad och daterad a tergo 1986, olja på duk, 60x106 cm

Skrapmärken

133546

2012-05-10