Oidentifierad konstnär 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, "Men of War, off Malta", olja på duk, 44x65 cm

Krakelyrer

133548

2012-05-12