Olle Bonniér litografi

Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier -56, 91/115, litografi, 35x48 cm

133550

2012-05-09