Karl Granqvist oljemålning

Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRANQVIST, Karl (1921-1994): Stilleben, signerad och daterad K Granqvist -58 olja på duk, 61x46 cm

133552

2012-05-09