Hackbrädesfigurer

Hackbrädesfigurer
Hackbrädesfigurer
Hackbrädesfigurer
Hackbrädesfigurer

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FARTYGSDEKORATIONER, 1 par, 1900-tal, skulpterad furu, höjd 90 cm vardera

Smärre skador

133562

2012-05-12