Oidentifierad konstnär "SS Malmö" oljemålning

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av "SS Malmö", 1901, olja på duk, osignerad, 44x64 cm

133574

2012-05-12