Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSÉN, Ann (samtida): Flicka med fotboll bakom persienn, signerad och daterad a tergo Ann Rosén 1999, mixed media, 85x85 cm
Smärre skrapmärken
133579
2012-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här