Ann Rosén mixed media

Ann Rosén mixed media
Ann Rosén mixed media

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSÉN, Ann (samtida): Flicka med fotboll bakom persienn, signerad och daterad a tergo Ann Rosén 1999, mixed media, 85x85 cm

Smärre skrapmärken

133579

2012-05-10