Skeppsklocka

Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKEPPSKLOCKA, 1900-talets första del, mässing, märkt "HMS Avenue", signerad GR under krona, diameter 24 cm

133602

2012-05-12