Olja av amerikans jagare

Olja av amerikans jagare
Olja av amerikans jagare
Olja av amerikans jagare
Olja av amerikans jagare

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av amerikansk jagare, signerad och daterad A. W-N 97, olja på pannå, 30x39 cm

133617

2012-05-12