Kungsörn och Älg Rörstrand

Kungsörn och Älg Rörstrand
Kungsörn och Älg Rörstrand
Kungsörn och Älg Rörstrand
Kungsörn och Älg Rörstrand
Kungsörn och Älg Rörstrand
Kungsörn och Älg Rörstrand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, Rörstrand, Kungsörn, keramik, höjd 19 cm, samt Älgtjur, signerad Wallander, längd 26 cm

Näbb och horn med nagg

133622

2012-05-11