P.C.E. Fiaschi

P.C.E. Fiaschi
P.C.E. Fiaschi
P.C.E. Fiaschi
P.C.E. Fiaschi
P.C.E. Fiaschi
P.C.E. Fiaschi

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

P C E FIASCHI*** (Italien 1800-tal): La Fille Du Heros, signerad P.C.E Fiaschi, alabaster på marmorsockel, 48 cm
signed Alabaster marblebase

133646

2012-05-19