Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
P C E FIASCHI*** (Italien 1800-tal): La Fille Du Heros, signerad P.C.E Fiaschi, alabaster på marmorsockel, 48 cm
signed Alabaster marblebase
133646
2012-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här