Bertil Warnolf litografi

Bertil Warnolf litografi
Bertil Warnolf litografi
Bertil Warnolf litografi
Bertil Warnolf litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WARNOLF, Bertil (född 1950): Balanserande pilfink, signerad och daterad 87, litografi, 74x59 cm, med dedikation

Passepartout med fuktfläckar

133679

2012-05-10