Sjökortsfodral

Sjökortsfodral
Sjökortsfodral
Sjökortsfodral
Sjökortsfodral

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

SJÖKORTSRULLE, omkring 1900-talets mitt, ek med plexiglas, höjd 10, 81x26 cm

Smärre skador, ett kugghjul saknas

133700

2012-05-12