Bordslampa med båtar

Bordslampa med båtar
Bordslampa med båtar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, omkring 1900-talets mitt, lampfot i glas med inbyggda modeller av segelbåtar i diorama, ankarformad fot av mahogny, skärm av engelskt sjökort, höjd 44 cm

Skärmen med skador

133701

2012-05-13