Terriner 1800-tal porslin

Terriner 1800-tal porslin
Terriner 1800-tal porslin
Terriner 1800-tal porslin
Terriner 1800-tal porslin
Terriner 1800-tal porslin
Terriner 1800-tal porslin
Terriner 1800-tal porslin
Terriner 1800-tal porslin

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TERRINER, 2 st., snarlika, troligen Frankrike, 1800-tal, porslin, polykromt målad dekor och förgyllningar, höjd 28, diameter 30 cm

Ett lock med spricka, sliten dekor

133712

2012-05-11