Endre Nemes komposition

Endre Nemes komposition
Endre Nemes komposition
Endre Nemes komposition
Endre Nemes komposition

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NEMES, Endre (1909-1985): "Komposition", signerad och daterad Endre Nemes 1953, Stucco Lustro, 50x62 cm

133743

2012-05-17