Tallrikar i porslin Kina med vågig kant
2012-05-11
133752
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, dekor i famille rosefärger,vågig kant, diameter 23 cm
Skador i form av nagg, sprickor, lagningar