Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Vintermotiv, signerad R Ljunggren 137/ 260, färglitografi, 31x46 cm

Ngt gulnad

133785

2012-05-11