Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Vintermotiv, signerad R Ljunggren 137/ 260, färglitografi, 31x46 cm
Ngt gulnad
133785
2012-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här