Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, PT, färglitografi, 43x30 cm

133801

2012-05-11