Tipp & Co luftvärnsfordon

Tipp & Co luftvärnsfordon
Tipp & Co luftvärnsfordon
Tipp & Co luftvärnsfordon
Tipp & Co luftvärnsfordon

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIPP & CO MILITÄRLASTBIL MED LUFTVÄRNSPJÄS, 1930-40-tal, treaxlig lastbil i grönlackerad plåt, 4 soldater i massa, ställbar luftvärnspjäs monterad på flaket, urverksdriven, längd 26 cm

Smärre skador

133805

2012-05-12