Tipp & Co luftvärnsfordon
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIPP & CO MILITÄRLASTBIL MED LUFTVÄRNSPJÄS, 1930-40-tal, treaxlig lastbil i grönlackerad plåt, 4 soldater i massa, ställbar luftvärnspjäs monterad på flaket, urverksdriven, längd 26 cm
Smärre skador
133805
2012-05-12