Philip von Schantz färglitografi
2012-05-11
133806
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugårdar vid plöjd åker, signerad och daterad v Schantz -95, färglitografi, 38x46 cm