Buddahuvud Chiengrai Norra Thailand

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BUDDAHUVUD, Chiengrai, Norra Thailand, troligtvis 14-/1600-talet, på träsockel, höjd 41 cm

Slitage, skador

133808

2012-05-14