Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERRFICKUR, 2 st, med stoppfunktion, märkta Centre Seconds Chronographe, silver, stämplade Chester 1890 och 1892, diameter 55 och 57 mm
Fungerar ej, smärre skador
133811
2012-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här