4 st herrfickur

4 st herrfickur
4 st herrfickur

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

HERRFICKUR, 4 st, omkring 1890-1900, Omega, nickel, Waltham, 1 försilvrad med graverat lokomotiv samt 1 savonettboett silver, 1 märkt Pateck, London, savonettboett i silver, ankargång, diameter 47-59 mm

Fungerar, smärre skador och slitage

133812

2012-06-03