Oljemålning Rilsky

Oljemålning Rilsky
Oljemålning Rilsky
Oljemålning Rilsky
Oljemålning Rilsky
Oljemålning Rilsky
Oljemålning Rilsky

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RILSKY, A (1900-tal): Slädekipage i vinterlandskap, signerad A. Rilsky, olja på duk, 58x80 cm

133827

2012-05-11