Elastolin och Lineol soldater

Elastolin och Lineol soldater
Elastolin och Lineol soldater

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELASTOLIN OCH LINEOL SOLDATER, 1930-40-tal, 13 st varav 3 till häst, hästekipage med två hästar och två soldater

Smärre skador, delvis omärkta

133829

2012-05-12