Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MILITÄRFORDON MM, 1940-50-tal, Tekno tankbil, Dinky och Arnold jeepar, Märklin kanon, Corgi tanks 2 st, Kellermann, Gama och Greppert & Kelch bandvagnar
Smärre skador, figurer saknas
133830
2012-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här