Mikael von Essen akvareller

Mikael von Essen akvareller
Mikael von Essen akvareller
Mikael von Essen akvareller
Mikael von Essen akvareller

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ESSEN, Mikael von, (född 1895-): Stockholmsmotiv resp strandmotiv, signerade och daterade M von Essen 1950 resp 1946, akvarell, vardera 38x53 cm

Hål i vänster nedre hörn

133860

2012-05-11