Oskar Bergqvist oljemålning

Oskar Bergqvist oljemålning
Oskar Bergqvist oljemålning
Oskar Bergqvist oljemålning
Oskar Bergqvist oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

BERGQVIST, Oskar (1900-tal): Lapporten, signerad O Bergqvist, olja på duk, 45x69 cm

133880

2012-05-11