Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Blå moln", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 89x72 cm
133881
2012-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här