Gösta Liljedahl oljemålning

Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Blå moln", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 89x72 cm

133881

2012-05-14