Värja

Värja
Värja

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄRJA, 1600-tal, klinga med graverad dekor, krabbfäste i järn, kavel i spiralskuret trä, längd 103 cm

korrosionsskador

133884

2012-05-24