Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, engelskt, med 4 iläggsskivor, (varav 2 med sarg), höjd 76, total längd 350 cm
Proveniens: Enligt uppgift har bordet varit på den Brittiska delegationen i Stockholm

Repor

133924

2012-05-15