Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, engelskt, med 4 iläggsskivor, (varav 2 med sarg), höjd 76, total längd 350 cm
Proveniens: Enligt uppgift har bordet varit på den Brittiska delegationen i Stockholm
Repor
133924
2012-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här