Byrå med intarsia

Byrå med intarsia
Byrå med intarsia

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1930/40-tal, med intarsia, höjd 74, 88x45 cm

Nyckel saknas, slitage, repor

133963

2012-05-15