Trafikspel

Trafikspel
Trafikspel
Trafikspel
Trafikspel
Trafikspel
Trafikspel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDH´S TRAFIKSPEL, omkring 1940-tal, Lindhs Körskola i Landskrona, med 56 st metallskyltar och 5 st träfordon, i trälåda höjd 10, 95x40 cm

Slitage, lådans lås defekta

133995

2012-05-12