Leonard Baskin etsning
2012-05-14
134008
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BASKIN, Léonard (USA, 1922-2000): "Hung", signerad Baskin, 90/95, etsning, 19x8 cm