Amadeo Modigliani efter färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MODIGLIANI, Amedeo (1884-1920): efter, Kvinnogestalt, stämpelsignerad, 68/100, färglitografi, 67x43 cm

134010

2012-05-14