Cremekoppar

Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar
Cremekoppar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CREMEKOPPAR, 3 st, varav 1 par med lock märkta Hoechst, CREMEKOPP, Kina, 2 ej tillhörande lock medföljer

Lagningar, nagg

134022

2012-05-14