Cremekoppar
2012-05-14
134022
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CREMEKOPPAR, 3 st, varav 1 par med lock märkta Hoechst, CREMEKOPP, Kina, 2 ej tillhörande lock medföljer
Lagningar, nagg