Alf Barye skulptur

Alf Barye skulptur
Alf Barye skulptur
Alf Barye skulptur
Alf Barye skulptur
Alf Barye skulptur
Alf Barye skulptur
Alf Barye skulptur
Alf Barye skulptur

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BARYE, Alfred (1839-1882): Lejon, signerad Alf. Barye, patinerad brons, längd 44 cm

Svansen med lagning

134027

2012-05-14