Korgar Meissen

Korgar Meissen
Korgar Meissen
Korgar Meissen
Korgar Meissen
Korgar Meissen
Korgar Meissen
Korgar Meissen
Korgar Meissen

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KORGAR, 2 st snarlika, porslin, Meissen, längd 40 cm

Lagningar och skador

134030

2012-05-19