Isaac Grünewald signerad litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Man och kvinna signerad Grünewald i trycket samt handsignerad, numrerad 20/50, med dedikation "Till min gode vän Olof Molander", litografi, 47x62 cm

134031

2012-05-14