Flaskskepp Göran Forss

Flaskskepp Göran Forss
Flaskskepp Göran Forss

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLASKSKEPP, tremastade slätskonaren "Dagny" från Djurönäs, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 1996, flaskans längd 29,5 cm

134068

2012-05-13