Flaskskepp Göran Forss
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
FLASKSKEPP, tvåmastade skolskeppen "Gladan" och "Falken", korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 2006, flaskans längd 32 cm
Kuntoraportti
134069
Päivämäärä:
2012-05-13