Flaskskepp Göran Forss

Flaskskepp Göran Forss
Flaskskepp Göran Forss

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

FLASKSKEPP, tvåmastade skolskeppen "Gladan" och "Falken", korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 2006, flaskans längd 32 cm

Kuntoraportti

134069

Päivämäärä:

2012-05-13