Flaskskepp Göran Forss

Flaskskepp Göran Forss
Flaskskepp Göran Forss

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLASKSKEPP, Briggen "Gerda", byggd i Gefle 1869, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 2001, flaskans längd 22 cm

134133

2012-05-13